Машинобудівельна компанія "ТЯСМІН БУРМАШ"

20800, Україна, м. Кам'янка
вул. Леніна 40 офіс 201
тел.:+38 (096) 7948898 тел./ф.: (04732) 6-05-26
E-mail: mk-tb@ukr.net

Ми можемо робити все, але робимо тільки те, що потрібно

вантажні навісні стріли для тракторів Шнек з твердосплавними пальцями Установка проколу грунту МКТБ08

ТОВ «Машинобудівна компанія «Тясмінські бурильні машини»

 

 
 
ТОВ «Машинобудівельна компанія «Тясмінські бурильні машини» займається розробкою, виготовленням та постачанням бурильного обладнання для різних цілей та галузей народного господарства.
 
Основним напрямком на даний момент є створення та виготовлення бурильно-кранових установок.
 
Бурильно-кранові установки - це установки призначені для буріння свердловин та подальшого встановлення в них свай, стовпів ЛЕП і т.д. Ці установки поділяються на два класи:
 
 
Бурильно-кранові установки для енергетичної галузі.
 
Призначенням установок цієї серії є будівництво ліній електропередач з напругою від 1 до 35 кВ. Цей напрямок діяльності компанії є основним. Максимальна глибина буріння таких установок 4,5 метри. Вони спеціально розроблені під потреби енергетиків.
 
Бурильно-кранові установки для будівельної галузі.
 
Бурильно-кранові установки будівельного напрямку призначені для буріння свердловин під зведення свайових фундаментів. Цей напрямок активно розвивається компанією в останній час.
 
 
 
В основному застосовується шнекове буріння (англ. auger drilling) - обертальне буріння, при якому зруйнована порода доставляється зі свердловини на поверхню шнеком (бурильної трубою з навитою на ній сталевою стрічкою - ребордою). Шнеки з'єднуються між собою за допомогою різьблення або фігурного з'єднання. Руйнування породи на вибої за шнекового буріння відбувається шляхом різання та розпушення.
 
 
Для окремих установок, при фіксованій глибині буріння, застосовуються лопатеві бури, при цьому знижується продуктивність у порівнянні зі шнековим бурінням.
 
В якості базових шасі для бурильно-кранових установок використовуються трактори тягового класу 3, такі як гусеничні ДТ-75, Т-150, колісні Т-150К та їм подібні вітчизняні та імпортні трактори, трактори тягового класу 1.4 - колісні Беларус (МТЗ) 80. .. 82 ... 920, а також на базі вантажних повнопривідних автомобілів ГАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ та їм подібним імпортним вантажним автомобілям.
 
Використовуючи стандартні схеми компонування устаткування, ми маємо можливість встановлювати наше обладнання на будь-який транспортний засіб відповідної потужності та вантажопід'ємності.
 
 
Компанія займається поставками та продажем бурильно-кранових машин різних виробників в Україні та в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.
 
Ми проводимо капітальний ремонт та модернізацію бурильних установок, а також виготовляємо запасні частини до будь-яких бурильно-кранових установок різних виробників, в тому числі імпортних.
 
 
Для садово-виноградної промисловості виготовляємо різні ямокопачі з механічним і гідравлічним приводом для установки на трактори тягового класу 1.4 (Беларус (МТЗ 80 ... 920), а також на імпортні трактори типу «FOTON» та ін.
 
 
Для комунального господарства випускаємо відвали для грунту і прибирання снігу на трактори 1.4 ... 3 тягового класу, а також на вантажні автомобілі. Особливістю наших відвалів для снігу є аеродинамічна форма лопати, яка виключає попадання снігу на кабіну трактора або автомобіля, а також має можливість регулювання висоти відвалу під різні розміри шин транспортного засобу, чого немає у більшості відвалів, що нині випускаються.
 
 
Для безтраншейного прокладання комунікацій випускається установка направленого проколу, що дозволяє прокладати труби під естакадами, залізничними насипами і т.д.
 
 
На підприємстві постійно ведеться робота з вдосконалення обладнання за результатами експлуатації замовника, розширюється лінійка продукції, що випускається, впроваджується система контролю якості на усіх етапах виготовлення, вводиться "особисте клеймо" робочого на відповідальних деталях обладнання.
 
Ми ввели систему гарантійного та сервісного обслуговування, при цьому збільшуючи гарантійний термін обладнання до 15-18 місяців.
 
На підприємстві діє полігон для випробування техніки і навчання фахівців замовника первинним навичкам та прогресивним методам роботи на нашому обладнанні.
 
Ми також продаємо обладнання інших фірм аналогічного типу.
Розробка сайту - SEO-City
Счетчик PR-CY.Rank